tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Virumaa Teataja

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Virumaa Teataja eraisikule (paber+digi)

Paberleht ilmub viis korda nädalas teisipäevast-laupäevani. Tellimus annab ligipääsu tasulisele sisule veebis virumaateataja.postimees.ee

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Telli nüüd Virumaa Teataja ja osale mõnusa suvetooli loosimises! 


Loosimises osalemiseks saada sooviavaldus hiljemalt 9. juulil oma kontaktandmetega (nimi, aadress, telefon) aadressile tellijaeelis@virumaateataja.ee Lisaks peab Sul olema kehtiv lehetellimus 15. juuli 2020 seisuga. Loosimine 10. juulil. Kampaania reeglid - https://www.postimees.ee/tingimused/suvetool/virumaateatajaVirumaa Teataja on loetavaim* päevaleht Lääne-Virumaal. 1925. aastast ilmuv ajaleht kajastab põhiliselt Lääne-Viru maakonna sündmusi, kuid samas ka Ida-Virumaal ja mujal Eestis toimuvat. Lisaks igapäevastele uudistele, reportaažidele ja intervjuudele ilmub Virumaa Teataja vahel erinevaid lisasid. Virumaa Teataja ilmub viis korda nädalas teisipäevast laupäevani. Neljapäeviti ilmub lehe vahel ka nädalaleht Maa Elu, Maa Elu on suunatud ettevõtlikule maainimesele. Kirjutame lugejale, kes elab ja töötab maal, peab seal suvekodu või tunneb huvi maaelu vastu. 


Kirjutame maamajandusest (põlluharimine, loomapidamine, tootmine, metsandus) ja kõigest, mida selleks vaja läheb (tööjõud, haridus, tehnika, teadus, raha). Kord kuus leiate lehe vahelt ajakirja 60+, mis on mõeldud elukogenud inimesele. Kuigi ajakirja kaanele on trükitud 60+, on see lugemiseks noorematelegi, kes aitavad oma eakaid vanemaid oluliste otsuste tegemisel, ja neile, kes tahavad oma edaspidistele eluväärtustele juba varem mõtlema hakata. Ajakirjas on lisaks pikematele analüüsidele ja kommentaaridele hulganisti nõuandvaid lugusid tervisest, juriidikast, toitumisest ning nippe igapäevaeluga paremini ja soodsamalt hakkama saamiseks.


Klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12) 
levi@postimees.ee

Väljaande koduleht virumaateataja.postimees.ee
*Turu-uuringute AS, EMOL, Eesti Lugejauuring

Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid.