tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Kuldsari

Loomingu raamatukogu kuldsari
„LR kuldsari“ toob uuesti lugejate ette valiku Loomingu Raamatukogus läbi aegade ilmunud teostest. Need on kuue kümnendi lemmikud, mis kinnitavad, et klassika ei aegu. Aastas ilmub 6 raamatut ja 2020 aasta valikus on:

  • Jaroslav Hašek, „Huumori kool. Geniaalne idioot“ (jaanuar)
  • Ingmar Bergman, „Fanny ja Alexander“ (märts)
  • Tommaso Campanella, „Päikeselinn“ (mai)
  • Milan Kundera, „Veidrad armastuslood“ (juuli)
  • Pierre Bayard, „Kuidas rääkida raamatutest, mida me pole lugenud?“ (september)
  • Doris Lessing, „Imerohi ei ole müüdav“ (november)


„LR kuldsarja“ komplektina saab soetada soodsalt ainult koos mõne kultuuriväljaande aastatellimusega.

Tellimuse saab vormistada siis, kui oled www.tellimine.ee lehele sisenenud registreeritud kasutajana. NB! ilma sisse logimata ehk külalisena „LR kuldsarja“ tellimust vormistada ei saa.

Tellimuse vormistamiseks:

1. Vali endale meelepärane väljaanne kategooriast Kultuuriväljaanded (Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht või Müürileht).
2. Pane ostukorvi selle väljaande aastane tellimus.
3. Lisa ostukorvi „LR kuldsari“.
4. Samale tellimusele saad lisada ka soodushinnaga kogumiku „Eesti novell 2020“, mis paneb kord aastas kokku põneva valiku parimatest novellidest.

NB! „LR kuldsarja“ ja kogumikku „Eesti novell 2020“ saab tellida ka siis, kui Sul juba on mõni kehtiv kultuuriväljaande tellimus. Kehtiva tellimuse korral saad kohe lisada ostukorvi ka „LR kuldsarja“ või „Eesti novelli 2020“.

Kui vormistad tellimuse enne 20. kuupäeva, jõustub kultuuriväljaande aastatellimus järgmisest kuust. „LR kuldsarja“ raamatud hakkavad postkasti jõudma alates jaanuarist iga kahe kuu tagant. „Eesti novell 2020“ ilmub mais ja selle tellimisel tuleb valida sobiv pakiautomaat.

„LR kuldsarja“ on võimalik tellida kuni 20. veebruarini 2020, „Eesti novelli 2020“ on võimalik tellida 2020. aasta lõpuni.

Kui tellimuse vormistamisel tekib küsimusi või ei saa ostukorvi lisada „LR Kuldsarja“, siis kirjuta tellimine@expresspost.ee või helista Express Posti klienditeenindusse E–R kell 8–18, telefon 617 7717.