tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

PUUETEGA INIMESTE AJAKIRI "SINUGA"

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

AJAKIRI SINUGA

Ilmub 2 korda aastas: mais ja oktoobris

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

„Sinuga“ on Eesti Puuetega Inimeste Koja ajakiri, mis võtab fookusesse puuetega, erivajadustega ja krooniliste haigustega inimestega seotud teemad. Ajakirjal on kaks eesmärki: anda sõna puuetega inimestele ja nende peredele ning informeerida kõiki huvilisi valdkonna uudistest, väljakutsetest ja kordaminekutest. 


Ajakirjast leiab lugemist põnevatest sündmustest, headest praktikatest ja inspireerivatest persoonidest, aga ka praktilisi näpunäiteid abi saamiseks ja oma õiguste kaitseks. Ajakiri ilmub alates 1994. aastast vähemalt kaks korda aastas, alates 2020. aastast ka veebiajakirjana.


Eesti Puuetega Inimeste Koda on sõltumatu kodanikuorganisatsioon, mille missioon on puuetega inimeste ja krooniliste haigete elukvaliteedi, ühiskonda kaasatuse ning eneseteostuse võimaluste tõstmine läbi huvikaitse ja koostöö. EPIKoja võrgustikku kuulub 16 piirkondlikku puuetega inimeste koda ning 32 üle-eestilist puudespetsiifilist liitu ja ühendust, samuti 5 toetajaliiget. Kokku esindab EPIKoda umbes 285 organisatsiooni üle Eesti.


Rohkem infot Eesti Puuetega Inimeste Koja kodulehelt: https://epikoda.ee/ajakiri-sinuga


Loe ajakiri Sinuga veebis: https://sinuga.epikoda.ee