tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Õpetajate Leht

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Õpetajate Leht

Ilmub üks kord nädalas reedeti. Leht ei ilmu juulis.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Sünnipäevakuu pakkumine!


Sünnipäeva puhul teeb Õpetajate Leht lugejatele välja!Vormistaga Õpetajate Lehe aastatellimus septembrikuu jooksul hinnaga 10 eurot! Ilusat kooliaasta algust!


NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Õpetajate Leht on Eesti ainus haridusajaleht. Väljaanne on laia ampluaaga: käsitleb haridus- ja sotsiaalküsimusi, pakub haridusjuhtidele ja pedagoogidele tuge igapäevatöös ning osalust väitlustes, laiendab silmaringi. Igas numbris on nii alus-, üld-, kõrg- kui ka huvihariduse leheküljed, lisaks info ja analüüs päeva- ning ühiskonnateemadel. Ilmub üks kord nädalas reedeti. Leht ei ilmu juulis.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE! Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast. Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!