tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Lõuna-Eesti Postimees eraisikule (paber+digi)

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Lõuna-Eesti Postimees eraisikule (paber+digi

Paberleht ilmub kolm korda nädalas - esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Tellimus annab ligipääsu tasulisele sisule veebis lounapostimees.ee

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Telli nüüd Lõuna-Eesti Postimees ja osale mõnusa suvetooli loosimises!


Loosimises osalemiseks saada sooviavaldus hiljemalt 9. juulil oma kontaktandmetega (nimi, aadress, telefon) aadressile tellijaeelis@lounapostimees.ee Lisaks peab Sul olema kehtiv lehetellimus 15. juuli 2020 seisuga. Loosimine 10. juulil. Kampaania reeglid - https://www.postimees.ee/tingimused/suvetool/lepmLõuna-Eesti Postimees kajastab Valgamaa, Võrumaa ja Põlvamaa uudiseid.

Ajalehes on esikohal inimene, lõunaeestlane oma töö, kodu, elukeskkonna, igapäevamurede ja -rõõmudega.Vahendame kolme maakonna kõige olulisemaid päevauudiseid. Arutleme teemal, mis teeb Lõuna-Eesti hinnatud elukohaks – haridusest, arstiabist, töökohtadest, ettevõtlusest ja muust.

Kord kuus ilmub Lõuna-Eesti Postimehe vahel ajakiri 60+, mis on mõeldud elukogenud inimesele.

Reedeti ilmub Lõuna-Eesti Postimehe nädalavahetuse erinumber, mis sisaldab lisaks olulistele päevauudistele telekava, ristsõna ja pikka persooniintervjuud. Reedese lehe vahel ilmub ka nädalaleht Maa Elu.

Klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12)

levi@postimees.ee
Väljaande koduleht lounapostimees.ee

Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid! 


Klienditeeninduste kontaktid