tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Keel ja Kirjandus kinketellimus

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Keel ja Kirjandus kinketellimus

Ilmub 12 numbrit aastas, s.h.üks topeltnumber (ei ilmu augustis)

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

KEELE ja KIRJANDUSE aastakäiku mahub ligi 1000 lehekülge kirjutisi lingvistikast, kirjandusteadusest, folkloristikast, aja- ja kultuuriloost. Eesti filoloogia mis tahes eriala õppijale või filoloogias juba tegutsejale on Keel ja Kirjandus esmase informatsiooni allikaks. 


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE!  Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk. Kui olete oma valiku teinud, siis helistage Express Posti klienditeeninduse telefonil 617 7717 või kirjutage tellimine@expresspost.ee. Teile saadetakse arve kas postkasti või e-mailile. Kahjuks ei saa veebi kaudu pakette soodushinnaga komplekteerida!


Väljaande koduleht


NB! Tellimust vormistades märgi kindlasti ära nii maksja aadress (kingituse tegija) kui ka tarneaadress (kingituse saaja). Maksjale saadame kauni kinkekaardi, millega kingitus üle anda. Kinkekaardi saadame postiga maksja aadressile. Tellimus jõustub pärast arve tasumist.