tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Edasi.org

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Edasi.org

Ilmub 4 korda aastas: märtsis, juunis, septembris, detsembris

NB! Tellides enne ilmumiskuule eelneva kuu 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest numbrist.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Kvaliteetne ajaviide. Pakume alternatiivi neile lugejatele, kes on tähelepanu­majandusest väsinud ning hindavad läbimõeldud ja kallutamata tekste. Meie eesmärk on teha ajakirja, mis on nii hea, et tahad seda alles hoida.


Sisuloome eesmärk on terviklikkus, pakkudes head lugemiskogemust läbi erinevate inimest igapäevaselt puudutavate teemade – ühiskond, ettevõtlikkus, kultuur, elustiil. Näeme oma lugejatena kõiki inimesi, sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest ja elukohast. Lugejaid ühendav moment on uudishimu maailma vastu.

Kommentaare Edasi kohta:

“Artiklites ei esitata lihtsalt infot, vaid sünteesitakse, lugeja saab läbi mõeldud asja, et panna see puzzletükk oma maailmapilti. Usaldusväärsed kaastöötajad, tekst pole liiga pikk ega ka mitte liiga raske, jõukohane lugemine erinevate alade inimestele. Mõjutab maailmapilti, paneb tahtma olla parem.” /Pikaaegne lugeja/

Mida ütleksid oma sõbrale, kes pole Edasist midagi kuulnud, miks ta seda ajakirja lugeda võiks? “Sellepärast, et Edasi on kirjutatud oma peaga mõtlevate inimeste poolt oma peaga mõtlevatele inimestele.” /Kaijo Kuusing, Hawaii Expressi juht/

Edasi missioon on luua toetavat keskkonda ja panna tahtma olla parem. Selle ambitsiooni parema ja tervema Eesti nimel võtab kujundlikult kokku kirjanik Mihkel Muti poolt ajakirjas Looming kirjutatu: “Kes poleks kuulnud väljendit “hüüdja hääl kõrbes”? Selle traditsiooniline tõlgendus on teada. Aga seda võib võtta ju hoopis teises võtmes. Mõelda vaid, isegi kõrbes on keegi, isegi sealt kajab üks hääl! Tähendab, kõik pole veel kadunud. See hääl võib kasvada valjemaks ja nakatada teisigi.”


NB! Tellides enne 20.kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.

Kuidas tellida Edasit välismaale?

Saatke tellimiskiri e-posti aadressile tellimine@expresspost.ee. Tellimiskiri peab sisaldama väljaande nime, tellimisperioodi ja täielikku postiaadressi.

Saatmiskulu:

Euroopa (1. tsoon) – 7,15 € /ajakiri
kõik ülejäänud riigid (2. tsoon) – 9,55 € / ajakiri