tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Uma Leht

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Uma Leht

Uma Leht ilmub iga kahe nädala tagant neljapäeval

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Kui teed mõne kultuuriväljaande aastase (12 kuud) tellimuse, siis saad tellida „LR kuldsarja“ ja/või kogumiku „Eesti novell 2020“. Tellimuse saab vormistada siis, kui oled sisenenud registreeritud kasutajana lehele www.tellimine.ee/kuldsari NB! ilma sisse logimata ehk külalsisena „LR Kuldsarja“ tellimust vormistada ei saa.
Uma Leht on ainukene võrukeelne ajaleht. Uma Leht kirjutab võru keeles Vana-Võromaa ettevõtmistest, tegusatest inimestest, maaelust, traditsioonilisest ettevõtlusest, pärimuskultuurist jne. Lisaks uudistele on Umas Lehes arvamuskülg ja elukülg. Uma Lehe viimasel küljel on Olavi Ruitlase satiiriline kolumn päevakajalisel teemal, lastenurk ja Vana-Võrumaa inimeste saadetud tõsielust võetud naljakad jutud. 4-leheküljeline Uma Leht ilmub iga kahe nädala tagant neljapäeval, aastas 26 numbrit.HEA LUGEJA! 
Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE! Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!