tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Postimees Juunior

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Postimees Juunior

Ilmub 1 kord nädalas (neljapäeviti).
NB! E-arve püsimakselepinguga esimene kuu 1 €, edasi 8 €.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Telli Postimees Juunior e-arve püsimakselepinguga ja saad esimese kuu hinnaga 1 €, edasi hinnaga 8 €/kuus.


NB! Postimehe, Postimees Nädalavahetuse, Pärnu Postimehe, Lõuna-Eesti Postimehe, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja ajakirja 60+ tellijale kehtib soodushind 6 €/kuu. E-arve püsimakselepinguga esimene kuu 1 €, edasi hinnaga 6 €/kuus. Soodustellimuse vormistamiseks võta ühendust meie klienditoega 666 2525, levi@postimees.ee


Juunior on koolinoortele vanuses 7–13 eluaastat suunatud nädalaleht, mis ilmub igal neljapäeval.Meie lehest leiad põnevaid eakohaseid lugusid nii kultuuri, spordi kui ka tervise valdkonnast – just nagu päris ajalehes! Pöörame erilist tähelepanu ka koolielule, mille ümber laste elu peamiselt keerleb ja kajastame igal nädalal mõnd huvitavat koolisündmust.


Samuti ei puudu lehest harivad uudisnupud Eestist ja laiast ilmast, et saaksid end kurssi viia ka mujal maailmas toimuvaga. Igas numbris saab vastuse põnev lugejaküsimus ja tutvuda saab ka eri maailmanurgas elavate laste tegemistega. Lisaks saab iga kord lugeda persoonilugu mõne oma eakaaslase inspireerivast elust. Et sisukast lugemismaterjalist natuke puhata, kostitame teid veel kõiksugu nuputamisülesannete, koomiksite ja värviküllase pildimaterjaliga.

Postimees Juunior annab lastele võimaluse ka ise ajalehe töös osaleda, katsetada meie kaasabil reporteritööd ja kirjutada-joonistada kaastöid, mille lehes avaldame. Nii saab Juuniori lugeja lisateadmisi ajakirjanduse toimimisest ja aimu sellest, kuidas lood paberile jõuavad.

Klienditugi 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12) levi@postimees.ee