tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Virumaa Teataja

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Virumaa Teataja eraisikule

Ilmub viis korda nädalas teisipäevast-laupäevani.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Osale loosimises!
Kõigi Virumaa Teataja tellijate vahel, kellel on kehtiv lehetellimus seisuga 10. jaanuar 2019, loosime välja kuni tunniajase fotosessiooni Virumaa Teataja fotograafiga!
Sooviavaldus loosimises osalemiseks saada oma nime ja kontaktandmetega hiljemalt 18. detsembril 2018 tellijaeelis@virumaateataja.eeVirumaa Teataja on loetavaim* päevaleht Lääne-Virumaal. 1925. aastast ilmuv ajaleht kajastab põhiliselt Lääne-Viru maakonna sündmusi, kuid samas ka Ida-Virumaal ja mujal Eestis toimuvat. Lisaks igapäevastele uudistele, reportaažidele ja intervjuudele ilmub Virumaa Teataja vahel erinevaid lisasid. Virumaa Teataja ilmub viis korda nädalas teisipäevast laupäevani. Neljapäeviti ilmub lehe vahel ka nädalaleht Maa Elu, Maa Elu on suunatud ettevõtlikule maainimesele. Kirjutame lugejale, kes elab ja töötab maal, peab seal suvekodu või tunneb huvi maaelu vastu. 
Kirjutame maamajandusest (põlluharimine, loomapidamine, tootmine, metsandus) ja kõigest, mida selleks vaja läheb (tööjõud, haridus, tehnika, teadus, raha). Kord kuus leiate lehe vahelt ajakirja 60+, mis on mõeldud elukogenud inimesele. Kuigi ajakirja kaanele on trükitud 60+, on see lugemiseks noorematelegi, kes aitavad oma eakaid vanemaid oluliste otsuste tegemisel, ja neile, kes tahavad oma edaspidistele eluväärtustele juba varem mõtlema hakata. Ajakirjas on lisaks pikematele analüüsidele ja kommentaaridele hulganisti nõuandvaid lugusid tervisest, juriidikast, toitumisest ning nippe igapäevaeluga paremini ja soodsamalt hakkama saamiseks.

Tellija saab ligipääsu ka tasulisele sisule veebis http://virumaateataja.postimees.ee/

Klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12) 
levi@postimees.ee

Väljaande koduleht virumaateataja.postimees.ee
*Turu-uuringute AS, EMOL, Eesti Lugejauuring

Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid.