tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Põhjarannik

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Põhjarannik eraisikule

Ilmub 3 korda nädalas: teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.


Põhjarannik Laupäevapakett

Ilmub 1 kord nädalas laupäeval

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Alates 18. märtsist on vaid Põhjaranniku tellijatele veebi kaudu kättesaadav kogu sisu (päevakajalised uudised, kõik paberlehe lood, pildigaleriid) sünni hetkest alates.


7,30 euro eest kuus (hind e-arve püsimakselepinguga) saavad eraisikutest tellijad nii ligipääsu veebiportaali www.pohjarannik.ee kogu sisule, kui ka kolm korda nädalas ilmuva paberlehe postkasti. 


Veebi sisu lugemiseks tuleb alates 14. märtsist portaalis siduda Põhjaranniku tellimus.Vormista tellimus ja võid võita auhinna APOLLO KINO poolt - kuni 15.04 vormistatud aastatellimuste tegijate vahel loosime välja 20 kinepiletit väärtuses 20€.


Lisainfo siin:https://pohjarannik.postimees.ee/6544607/pohjaranniku-sisu-muutub-tellijatele-veebis-kattesaadavaks-uue-oopaeva-esimestel-tundidel


See on ajaleht neile, tahavad püsivalt kursis olla, mis toimub 140 000 elanikuga ühes põnevamas ja kiiresti muutuvas Eesti maakonnas. Ühesõnaga - hingelt idavirulastele!


Põhjalikumalt kui Põhjarannik ei kajasta Ida-Virumaa elu ükski teine meediakanal. Päevakajaliste uudiste edastamise ja maakonna tähtsamate sündmuste talletamise kõrval on Põhjarannik ka peamine Ida-Virumaad puudutavate erinevate seisukohtade ja arutelude avaldamise tribüün. Ajalehest leiab ka vajalikku eelinfot eelseisvatest sündmustest ja portreelugusid tublidest idavirulastest ning intervjuusid põnevate inimestega, kes maakonnas toimetavad ja tema käekäigu eest hoolitsevad.


Põhjarannik ilmub kolm korda nädalas (teisipäev, neljapäev ja laupäev) vähemalt 12leheküljelisena
Lisaks päevalehele saavad tellijad ka Ida-Virumaa suve- ja talveajakirja ning aastakalendri koos Ida-Viru tähtsamate sündmustega.