tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Järva Teataja

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Järva Teataja eraisikule (paber+digi)

Paberleht ilmub kolm korda nädalas - teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Tellimus annab ligipääsu tasulisele sisule veebis jarvateataja.postimees.ee

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Telli nüüd Järva Teataja ja osale mõnusa suvetooli loosimises! 


Loosimises osalemiseks saada sooviavaldus hiljemalt 9. juulil oma kontaktandmetega (nimi, aadress, telefon) aadressile tellijaeelis@jt.ee Lisaks peab Sul olema kehtiv lehetellimus 15. juuli 2020 seisuga. Loosimine 10. juulil. Kampaania reeglid - https://www.postimees.ee/tingimused/suvetool/jarvateatajaJärva Teataja on loetavaim* päevaleht Järvamaal. Kolm korda nädalas ilmuvast ajalehest saab aimu Järvamaa inimestest, majandusest, poliitikast, kultuurist, koolielust ja spordisaavutustest. Vahel heidame pilgu ka ajalukku. Kuid mis peamine – Järva Teataja on alati sündmuskohal, kui midagi põnevat juhtub.Järva Teataja on asutatud 1926. aastal põllumeeste ja asunike häälekandjana, kuid muutus mõne aastaga Järvamaa häälekandjaks. Kuigi leht on aastatega vahetanud nii nime kui ka nägu, on ta jäänud ikka Järvamaa inimeste peamiseks uudistekanaliks. Ilmub kolm korda nädalas - teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Neljapäeviti ilmub lehe vahel ka nädalaleht Maa Elu, Maa Elu on suunatud ettevõtlikule maainimesele. Kirjutame lugejale, kes elab ja töötab maal, peab seal suvekodu või tunneb huvi maaelu vastu. 
Kirjutame maamajandusest (põlluharimine, loomapidamine, tootmine, metsandus) ja kõigest, mida selleks vaja läheb (tööjõud, haridus, tehnika, teadus, raha). Kord kuus leiate lehe vahelt ajakirja 60+, mis on mõeldud elukogenud inimesele. Kuigi ajakirja kaanele on trükitud 60+, on see lugemiseks noorematelegi, kes aitavad oma eakaid vanemaid oluliste otsuste tegemisel, ja neile, kes tahavad oma edaspidistele eluväärtustele juba varem mõtlema hakata. Ajakirjas on lisaks pikematele analüüsidele ja kommentaaridele hulganisti nõuandvaid lugusid tervisest, juriidikast, toitumisest ning nippe igapäevaeluga paremini ja soodsamalt hakkama saamiseks. 
Klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12)
levi@postimees.ee

Väljaande koduleht: jarvateataja.postimees.ee

* Turu-uuringute AS, EMOL, Eesti Lugejauuring

Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid