tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Maa Elu

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Maa Elu

Maa Elu on Eesti suurima tiraažiga nädalaleht, mis ilmub kord nädalas neljapäeviti.

Maa Elu+Postimees

Ajaleht Postimees on Eesti loetavaim* ajaleht, mis kajastab operatiivselt ja objektiivselt sündmusi Eestis ja kogu maailmas. Postimees ilmub 6 korda nädalas, esmaspäevast laupäevani.

Maa Elu+Postimees+Tartu Postimees

Tellimiseks väljapoole Tartu linna ja maakonda, Jõgeva maakonda ja Otepää linna
Ajaleht Postimees on Eesti loetavaim* ajaleht, mis kajastab operatiivselt ja objektiivselt sündmusi Eestis ja kogu maailmas. Ilmub 6 korda nädalas (E-L). Esmaspäevast - reedeni ilmub lehe vahel ka Tartu Postimees, kus kirjutame kõigest, mis on seotud Tartu maakonna, linna ja selle lähiümbrusega.

Maa Elu+Pärnu Postimees

Pärnu Postimees toob lugejateni uudiseid, huvitavaid inimesi ja kohti ning põnevaid sündmusi kogu Pärnumaalt. Lisaks praktilised nõuanded ja vajalikke kuulutusi. Ilmub viis korda nädalas - teisipäevast laupäevani.

Maa Elu+Sakala

Sakala on Viljandimaa päevaleht ning hoiab teravalt silma peal ennekõike kodumaakonna uudistel, kuid kajastamist leiab ka mujal Eestis ja Euroopas toimuv. Ilmub viis korda nädalas - teisipäevast laupäevani.

Maa Elu+Järva Teataja

Järva Teataja on Järvamaa häälekandjaks. Kuigi leht on aastatega vahetanud nii nime kui ka nägu, on ta jäänud ikka Järvamaa inimeste peamiseks uudistekanaliks. Ilmub kolm korda nädalas - teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti.

Maa Elu+Virumaa Teataja

Virumaa Teataja kajastab põhiliselt Lääne-Viru maakonna sündmusi, kuid samas ka Ida-Virumaal ja mujal Eestis toimuvat. Ilmub viis korda nädalas teisipäevast laupäevani.

Maa Elu+Lõuna-Eesti Postimees

Valgamaalane toob oma lugejateni põhiliselt Valgamaa uudiseid, kuid kirjutab ka mujal Eestis toimuvast ja heidab aeg-ajalt pilgu naabrite juurde Lätimaale. Ilmub kolm korda nädalas - teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €
Maa Elu on Eesti suurima tiraažiga nädalaleht, mis ilmub 1x nädalas neljapäeviti.

Maa Elu on suunatud ettevõtlikule maainimesele. Kirjutame lugejale, kes elab ja töötab maal või peab seal suvekodu või tunneb huvi maaelu vastu. Kirjutame maamajandusest (põlluharimine, loomapidamine, tootmine, metsandus) ja kõigest, mida selleks vaja läheb (tööjõud, haridus, tehnika, teadus, raha).
Maa Elu ilmub Postimehe, Pärnu Postimehe, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja ja Lõuna-Eesti Postimehe vahel, kuid on tellitav ka eraldi. Klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12)
levi@postimees.ee
Väljaande koduleht maaelu.ee

* Turu-uuringute AS, EMOL, Eesti Lugejauuring

Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid