tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Vikerkaar

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Vikerkaar

aastas ilmub 4 üksiknumbrit (3., 6., 9. ja 12.) ja 4 topeltnumbrit (1./2., 4./5., 7./8 ja 10./11.).
NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust. Pärast 20. jaanuari, 20. aprilli, 20.  juulit ja 20. oktoobrit tellinu saab esimesena vastavalt 3., 6., 9. ja 12. numbri.
Paberväljaande tellijale on digiväljaande lugemine TASUTA (www.kultuurileht.ee)

e-Vikerkaar

Ajakirja Vikerkaar e-versiooni saab vastava ajakirja tellija lugeda portaalis http://www.kultuurileht.ee/,  kasutades tuvastamiseks  arvel toodud tellimuse numbrit.
NB! Kui maksja aadress ei asu Eestis, siis tuleb aadress sisestada järgmiselt: 
Maakond: Harjumaa, 
linn: Tallinn, 
talu: e-tellimus, 
indeks: 11415

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Vikerkaar on kultuuriajakiri, mis tutvustab kaasaegset kirjandust ja kunsti, uusi vaimuliikumisi filosoofias, ühiskonnakriitikas ja humanitaaraladel, põnevaid minevikuteemasid, kaasaja diagnoose ja tulevikunägemusi.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE!  Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht. Kui olete oma valiku teinud, siis helistage Express Posti klienditeeninduse telefonil 617 7717 või kirjutage tellimine@expresspost.ee. Teile saadetakse arve kas postkasti või e-mailile. Kahjuks ei saa veebi kaudu pakette soodushinnaga komplekteerida!Väljaande koduleht


Tee Vikerkaar kinketellimus siit.