tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Värske Rõhk

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Värske rõhk

Ilmub 6 korda aastas (veebruaris, aprillis, juunis, augustis, oktoobris, detsembris)
Paberväljaande tellijale on digiväljaande lugemine TASUTA (www.kultuurileht.ee)

e-Värske Rõhk

Ajakirja Värske Rõhk e-versiooni saab vastava ajakirja tellija lugeda portaalis http://www.kultuurileht.ee/,  kasutades tuvastamiseks  arvel toodud tellimuse numbrit.
NB! Kui maksja aadress ei asu Eestis, siis tuleb aadress sisestada järgmiselt: 
Maakond: Harjumaa, 
linn: Tallinn, 
talu: e-tellimus, 
indeks: 11415

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Värske Rõhk on kord kvartalis ilmuv kirjandusajakiri, mis avaldab noorte autorite luulet, proosat, lühinäidendeid, tõlkeid, arvustusi ja esseistikat.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE!  Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht. Kui olete oma valiku teinud, siis helistage Express Posti klienditeeninduse telefonil 617 7717 või kirjutage tellimine@expresspost.ee. Teile saadetakse arve kas postkasti või e-mailile. Kahjuks ei saa veebi kaudu pakette soodushinnaga komplekteerida!


Väljaande koduleht


Tee Värske Rõhk kinketellimus siit.