tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Ajakiri Vegan

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Ajakiri Vegan

Ilmub 11 numbrit aastas, ei ilmu augustis

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Seoses eriolukorraga ajakiri Vegan suvenumbrid ei ilmu.
Ajakiri jätkab ilmumist sügisel.


Tellimuste vormistamine tellimine.ee keskkonnas ei katke, kuid tellimused hakkavad kehtima järgmise ajakirja ilmumisest ja esimene tellitud number jõuab postkasti, kui ajakirja väljaandmine on taastatud. Viimaseks ilmunud ajakirjaks enne eriolukorrast tingitud muutusi jäi ajakiri järjekorranumbriga 21, mis ilmus 10. aprillil.


Ajakiri Vegan on ainus veganelustiilile pühendatud ajakiri Eestis. Kirjutame veganlusest kui elustiilist, kus toitumine on vaid jäämäe tipp.


Toome lugejateni kodumaa ja välismaa tippkokkade maitsvad ning seni avaldamata retseptid, mis on kõigest loomsest priid.
Kirjutame innustavatest inimestest, kes neile omasel ning erinäolisel viisil on silmapaistvad ja inspireerivad.
Lennutame lugejad reisikirjade vahendusel eksootilistesse kohtadesse, kus saab kaasa elada kõikidele seiklejatele ja taskusse pista kasulikke reisinippe.
Vahendame värskeid toitumisalaseid uuringuid ja jagame praktilist toitumisteavet.
Arutleme eetika ja keskkonna teemadel.
Soovitame ja hindame veganitele suunatud erinevaid raamatuid ja filme.
Katsetame, võrdleme ja soovitame erinevaid vegantooteid alustades veganburgeritest lõpetades veinide või kastmetega.

www.ajakirivegan.ee

www.facebook.com/AjakiriVegan

NB! Tehes ajakirja tellimuse ilmumise kuule eelneval kuul jõustub tellimus järgmisest numbrist. 

HEA KINGIIDEE – KINKEKAART! Vormistage tellimus, tasuge selle eest ning saatke kiri Kinkekaardi saamise soovi kohta aadressile tellimine@expresspost.ee või helistage Express Posti klienditeenindusse 617 7717.


Seisame olukorras, kus peame paraku mõneks ajaks ajakirja ilmumise peatama. See tähendab, et        E-arve püsimakselepingu sõlminud lugejatel uusi arveid panka ei saadeta ning igakuist summat kuni ajakirja järgmise numbri ilmumiseni maha ei arvestata. Viimaseks ilmunud ajakirjaks enne eriolukorrast tingitud muutusi jäi ajakiri järjekorranumbriga 21, mis ilmus 10. aprillil.


Kinnitame, et ajakirja ilmumise peatamine ei tähenda selle kadumist ja tõenäoliselt saame tavapärase rütmiga jätkata taas sügisel. Seni aga saab ajakirja Vegan tegemistel silma peal hoida sotsiaalmeedia kanalites. Oleme valmis vastama ka Teie täiendavatele küsimustele, kui kirjutate info@ajakirivegan.ee.


Vabandame kurvatoonilise sõnumi pärast ja täname toetava suhtumise eest!