tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Hea Laps

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Hea Laps

Parim kaaslane uudishimulikule koolilapsele-ajakiri „HEA LAPS“

e-Hea Laps

Ajakirja Hea Laps e-versiooni saab vastava ajakirja tellija lugeda portaalis http://www.kultuurileht.ee/,  kasutades tuvastamiseks  arvel toodud tellimuse numbrit.
NB! Kui maksja aadress ei asu Eestis, siis tuleb aadress sisestada järgmiselt: 
Maakond: Harjumaa, 
linn: Tallinn, 
talu: e-tellimus, 
indeks: 11415

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Koolilaste ajakiri „Hea Laps” alustas ilmumist 1994. aastal Leelo Tungla eestvedamisel. Järjepanu ilmunud ajakiri on keskendunud laste omaloomingule. See on koht, kus lapsed saavad avaldada oma luuletusi, jutte, joonistusi, koomikseid.

Igas numbris:

jutud, luuletused, koomiksid
intervjuud
lood loodusest, kirjandusest, muusikast, teadusest jms
nuputamine, ristsõna
retseptid
mustkunst
naljad, kinouudised jpm


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE! Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!


 


Tee Hea Laps kinketellimus siit.