tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Diplomaatia

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Diplomaatia

Ilmub 4 numbrit aastas (veebruaris, mais, augustis ja novembris)


Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Diplomaatia on välis-, kaitse- ja julgeolekupoliitikat käsitlev ajakiri, kus rahvusvahelisi suhteid ja päevapoliitikat mõtestavad Eesti parimad välispoliitika tundjad ja muu maailma põnevad analüütikud. Diplomaatia on kõigile, keda huvitab välispoliitiline mõte ja maailmanägemine Eestis. Alates 2021. aastast jõuab Diplomaatia mahuka 64-leheküljelise ajakirjana lugejateni neli korda aastas: veebruari, mai, augusti ja novembri viimasel reedel. Loe lähemalt www.diplomaatia.ee.


Diplomaatia vastutav väljaandja on Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE!  Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!


Väljaande koduleht

Tee Diplomaatia kinketellimus siit.