tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Kodu&Aed

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Kodu&Aed

Kodu- sisustus- ja aiandusajakiri. Ilmub igakuiselt, 12 korda aastas + 1 lisa (Kodu & Aia retseptikalender detsembris, mis postitatakse kõigile, kellel on lisa ilmumise hetkel kehtiv tellimus).

Kodu&Aed+Minu Aed+Jõulud

Kodu & Aed ilmub igakuiselt, Minu Aed märtsis, mais, juunis ja septembris ning ajakiri Jõulud novembri keskel. Paketina tellides säästad poehinnaga võrreldes 33% ehk 26,40 € (väljaannete poehind on kokku 78,90 €).

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €
Kodu & Aed on Eesti suurim ajakiri, mis pakub ideid ja inspiratsiooni aasta igasse päeva! Rikkalik sisustusosa aitab Sul muuta oma kodu mõnusaks ja isikupäraseks. Toome Sinuni kaunid Eesti kodud ja haaravad välismaa interjöörid, uued ja trendikad leiud kõrvuti traditsiooniliste lahendustega ning parimad sisustusnõuanded oma ala asjatundjatelt. Mahukast aiaosast leiab kõik vajaliku nii algaja kui ka kogenud rohenäpp! Tähelepanu keskmes on silmatorkavad ilu- ja tarbeaiad, kaunid ja kasulikud taimed ning ekspertide väärt nõuanded. Loomulikult leiad igast numbrist ka huvitavaid isetegemisõpetusi, maitsvate ja lihtsate roogade retseptid ning lisaks võid osaleda toredates lugejamängudes, kus auhinnad on alati väärtuslikud!

NB! Tellides enne 15. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.