tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Director+Inseneeria

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Director+Inseneeria

Ajakiri ilmub 12 korda aastas, iga kuu esimesel nädalal.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Director on ainus eestimaine  äri- ja juhtimisajakiri, mis räägib ettevõtlusest ja juhtimisest lihtsalt ja inspireerivalt. Ajakiri avaldab motiveerivaid ja õpetlike lugusid äritegemistest Eestis ja välismaal, turundusest, juhtimisest, iduettevõtlusest, uutest trendidest ja uuringutest ning avastustest. Lisaks avaldame refereeringuid välisajakirjandusest. Directori lugejateks on edumeelsed ja ettevõtlikud juhtimise ja ettevõtlusega seotud inimesed.

Ajakirja Director vahelt leiab lugeja ka innovatsiooni, tootmise ja tehnika ajakirja Inseneeria, sest nii nagu on öelnud ka mitmed suurettevõtete juhid: innovaatiliste tehnoloogiate kaasamine ärivaldkonna protsessidesse on tänapäeva kiiresti arenevas ühiskonnas möödapääsmatu samm, mis on suureks abiks ärivaldkonna efektiivsemaks muutmisel.

Inseneeria on Eesti ainus innovatsiooni, tootmise ja tehnika ajakiri, mis kirjutab tootmise ja tehnoloogia valdkonna uusimatest ja huvitavamatest avastustest ja tehnoloogiatest, tootmisest, tööstusest, tööstuse ajaloost, insenerindusest, automaatikast ja paljust muust huvitavast tehnoloogia valdkonnast. Kirjutame alati ka valdkonnas tegutsevatest tublidest inimestest.


NB! Tellides enne 20. kuupäeva jõustub tellimus järgmisest kuust.


Väljaande FB leht