tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Imeline Teadus

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Imeline Teadus

Ajakiri ilmub kord kuus.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €
Imeline Teadus on Põhjamaade kõige menukam, kõige autoriteetsem, kõige arusaadavam ja kõige kvaliteetsemalt illustreeritud populaarteaduslik ajakiri. Alates 2010 aasta novembrist ilmub ajakiri ka Eestis. Ajakirja lugejad on intellektuaalsete huvidega mehed ja naised, kes tunnevad huvi teaduse imeliste saavutuste vastu ning soovivad seda kirge oma pere ja tutvuskonnaga jagada. Ajakirja iga number kutsub lugeja hingematvale ja visuaalselt haaravale seiklusele teaduse hämmastavasse maailma. Käesoleval kiirete muutuste ajastul võrdub teadusest arusaamine maailma mõistmisega. Imeline Teadus annab selle mõistmise – maailmast aru saamise – tervele perele. Imelise Teaduse teemavalik on lai, paleontoloogiast kuni kosmoselendudeni, meditsiinilistest läbimurretest kuni uusimate keskkonnauuringuteni. Ajakirja Kopenhaagenis asuv toimetus kujutab endast mõnekümneinimeselist kollektiivi, kes juhib ülemaailmset ja aukartustäratavalt suurt teadlastest ja teadusajakirjanikest, kunstnikest, illustraatoritest ning fotograafidest koosnevat võrgustikku.

Imelist Teadust annab välja Euroopa suurimate meediafirmade hulka loetavale Bonnieri korporatsioonile kuuluv Bonnier Publications International AS. Eestis esindab ajakirja samuti Bonnierile kuuluv AS Äripäev. Imeline Teadus ilmub kokku 15 keeles ja 20 riigis. Iga numbrit loevad sajad tuhanded soomlased, rootslased, taanlased ja norrakad. Lisaks on ajakiri populaarne meie lähiriikides Lätis ja Leedus. Isegi nii kaugel kui USA-s, Austraalias ja Uus-Meremaal. Alates oma asutamisest 1984. aastal on Imeline Teadus olnud teaduse, looduse ja tehnika alal Põhjamaade suurim ajakiri. Täna on ajakirjal Põhjamaades umbkaudu 350 000 tellijat ning ligi 2 miljonit lugejat. Terves maailmas on tellijaid 500 000 ning lugejaid umbkaudu 3 miljonit.

Enne 15. kuupäeva esitatud tellimused algavad järgmisel kalendrikuul

 Hea kingiidee - Imelise Teaduse Kinkekaart!

 Vormistage tellimus, tasuge tellimuse eest ning saatke teade kinkekaardi soovist Express Posti klienditeeninduse aadressile tellimine@expresspost.ee või helistage klienditeeninduse telefonil 617 7717.