tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Kodu&Aed

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Kodu&Aed

Kodu- sisustus- ja aiandusajakiri. Ilmub igakuiselt, 12 korda aastas + 1 lisa (Kodu & Aia retseptikalender detsembris, mis postitatakse kõigile, kellel on lisa ilmumise hetkel kehtiv tellimus).

Kodu&Aed+Minu Aed+Jõulud

Kodu & Aed ilmub igakuiselt, Minu Aed jaanuar, märts, mai, juuli, september, november ning ajakiri Jõulud novembri keskel. Paketina tellides säästad poehinnaga võrreldes 33% ehk 26,40 € (väljaannete poehind on kokku 78,90 €).

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Asendamatu ajakiri sisustajale ja aiasõbrale!


Kodu & Aed on Eesti suurim kuukiri kodusisustajale ja aiasõbrale. Ajakiri pakub oma lugejatele ideid ja inspiratsiooni aasta igaks päevaks, tuues Sinuni head nõuanded, praktilised soovitused ja innustavad ideed. Rikkalik sisustusosa aitab Sul muuta oma kodu mõnusaks ja isikupäraseks, sealt leiad kaunid Eesti kodud ja haaravad välismaa interjöörid, uued ja trendikad leiud koos traditsiooniliste lahendustega ning parimad sisustusnõuanded oma ala asjatundijatelt. Mahukast aiaosast leiab kõik vajaliku iga rohenäpp! Tähelepanu keskmes on silmatorkavad ilu- ja tarbeaiad, kaunid ja kasulikud taimed ning ekspertide väärt nõuanded. Loomulikult leiad igast numbrist ka isetegemisjuhiseid, maitsvate roogade retseptid ning toreda ja väärtusliku auhinnaga lugejamängu. Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas.