tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Loomingu Raamatukogu

Sama toode erakliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Loomingu Raamatukogu

Ilmub 40 numbrit aastas.

e-Loomingu Raamatukogu

Loomingu Raamatukogu e-tellimust saab lugeda portaalis https://eraamat.loominguraamatukogu.ee, kasutades tuvastamiseks arvel toodud tellimuse numbrit või meiliaadressi ja parooli. Tee Loomingu Raamatukogu kinketellimus siit.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


"Loomingu Raamatukogu" vahendab väärtkirjandust maailma erinevatest nurkadest ja ajajärkudest – alates vanaindia pühadest tekstidest kuni nüüdisaja moodsaimate autoriteni. Valik on kirev ja lai: ilmub romaane, novellivalimikke, luulekogusid, esseid, reisikirju, näidendeid, traktaate ning memuaare.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE! Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!


Väljaande koduleht

Tee Loomingu Raamatukogu kinketellimus siit.