tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Akadeemia kinketellimus

Sama toode erakliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Akadeemia kinketellimus

Ilmub 12 numbrit aastas.
Paberväljaande tellijale on digiväljaande lugemine TASUTA (www.kultuurileht.ee)

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Akadeemia püüab tutvustada teaduslikku maailmapilti üldarusaadaval viisil, ühendades traditsioonid ja edasipüüdlikkuse. Akadeemia lähtub demokraatlikust maailmavaatest ega sekku erakondlikku päevapoliitikasse. Akadeemia on ajakiri “teise eriala inimestele” n-ö arstilt ajaloolasele ja filoloogilt füüsikule.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE! Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast. Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht. Kui olete oma valiku teinud, siis helistage Express Posti klienditeeninduse telefonil 617 7717 või kirjutage tellimine@expresspost.ee. Teile saadetakse arve kas postkasti või e-mailile. Kahjuks ei saa veebi kaudu pakette soodushinnaga komplekteerida!


NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Väljaande koduleht


NB! Tellimust vormistades märgi kindlasti ära nii maksja aadress (kingituse tegija) kui ka tarneaadress (kingituse saaja). Maksjale saadame kauni kinkekaardi, millega kingitus üle anda. Kinkekaardi saadame postiga maksja aadressile. Tellimus jõustub pärast arve tasumist.