tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Postimees

Sama toode erakliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Postimees juriidilistele isikutele

Ilmub 6 korda nädalas (esmaspäevast-laupäevani) Tellija saab ligipääsu ka tasulisele sisule veebis (pluss.postimees.ee) ja digilehele.

Postimees Nädalavahetus

Ilmub kord nädalas (laupäeval)

Postimees + Tartu Postimees

Ilmub 6 korda nädalas (esmaspäevast-laupäevani)(Tellimiseks väljapoole Tartu linna ja maakonda, Jõgeva maakonda ja Otepää linna) Tellija saab ligipääsu ka tasulisele sisule veebis (pluss.postimees.ee) ja digilehele.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €
Ajaleht Postimees on Eesti loetavaim* ajaleht, mis kajastab operatiivselt ja objektiivselt sündmusi Eestis ja kogu maailmas. Postimees ilmub 6 x nädalas, esmaspäevast laupäevani. 
Neljapäeviti ilmub Postimehe vahel ka nädalaleht Maa Elu. Maa Elu on suunatud ettevõtlikule maainimesele. Kirjutame lugejale, kes elab ja töötab maal või peab seal suvekodu või tunneb huvi maaelu vastu.
Kirjutame maamajandusest (põlluharimine, loomapidamine, tootmine, metsandus) ja kõigest, mida selleks vaja läheb (tööjõud, haridus, tehnika, teadus, raha).
Postimees Nädalavahetus on mahukas nädalalõpuleht, mis ilmub kord nädalas laupäeviti. Peale uudiste pakub leht lugejatele pikemaid olemus- ja arvamuslugusid, nädalasündmuste ja tegijate kokkuvõtteid, huvitavaid persoonilugusid, moe- ja iluuudiseid ning palju muud.
Postimees Nädalavahetuse vahel ilmuvad ka lisalehed Arvamus ja Kultuur ning Arter.
- Arvamus ja Kultuur ehk AK ühendab arvamusliidreid, parimaid esseiste ja arvustajaid. AK on Eesti ühiskondliku mõtte häälekandja.
- Arter on inspireeriv ja inimesi armastav ajakiri. Leiame oma lugejate jaoks üles need persoonid, keda parasjagu peaks teadma, kelle elukäik on põnev, mõtted huvitavad ja lood emotsionaalsed.

ISIC, ITIC, IYTC ja personalikaardiga -30% Postimehe 3, 6 või 12 kuu tavatellimuse hinnast.  Soodustus kehtib Postimehe eraisiku paketile (ilmub 6 korda nädalas). Tellimise vormistamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega, märksõnaks on ISIC.
Ajalehe Postimees klienditeenindus 666 2525 (E-R 8-17, L 8-12)
levi@postimees.ee

Väljaande koduleht http://www.postimees.ee/

*Turu-uuringute AS, EMOL, Eesti Lugejauuring


Klienditeenindustes saadaval paberkandjal kinkekaardid! 
Klienditeeninduste kontaktid