tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Diplomaatia

Sama toode erakliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Diplomaatia

Ilmub 7 numbrit aastas: veebruar (topeltnumber), aprill, juuni, august, oktoober, detsember


Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

NB! Tellides enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust.


Diplomaatia on Baltimaade suurim välis- ja julgeolekupoliitikat käsitlev kuukiri, kus rahvusvahelisi suhteid ning maailma päevaprobleeme lahkavad Eesti parimad välispoliitikatundjad ning muu maailma põnevad mõtlejad. Inimestele, keda huvitab välispoliitiline mõte ja maailmanägemine Eestis, on Diplomaatia unikaalne allikas.


HEA LUGEJA! Nüüd on Teil võimalus ise komplekteerida endale meelepärane pakett meie kultuuriväljaannetest. MIDA ROHKEM TELLITE, SEDA SOODSAMALT SAATE!  Kahe väljaande tellimisel on soodustus 5%, kolme väljaande tellimisel 7%, nelja ja enama tellimisel 10% aastahinnast.  Paketti saab tellida 12 kuuks ja neid saab moodustada alljärgnevatest väljaannetest: Akadeemia, Diplomaatia, Keel ja Kirjandus, Kunst.ee, Looming, Loomingu Raamatukogu, Muusika, Sirp, Teater.Muusika.Kino, Täheke, Hea Laps, Vikerkaar, Õpetajate Leht, Värske Rõhk, Uma Leht, Müürileht.


Kui olete oma valiku teinud ja paketti valitud väljaanded ostukorvi lisanud, siis ostukorvis arvutatakse ka teie soodustus, sõltuvalt valitud väljaannete arvust. Head lugemist!


Väljaande koduleht

Tee Diplomaatia kinketellimus siit.