tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Maaleht

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Maaleht eraisikutele

Ilmub üks kord nädalas neljapäeviti.

Maaleht + Maakodu eraisikutele

Maaleht koos Targu Talita, Tera, Maamajanduse ja Metsalehega. Ajakiri Maakodu. Maaleht ilmub üks kord nädalas neljapäeviti, Maakodu üks kord kuus.

Maaleht ja Eesti Päevaleht eraisikutele

Maaleht neljapäeviti koos Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis. Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP + digipakett.

Maaleht ja Eesti Päevaleht jur. isikutele

Maaleht neljapäeviti koos Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis. Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP + digipakett.

Maaleht ja Eesti Ekspress eraisikutele

Maaleht koos Targu Talita, Tera, Maamajanduse ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis. Eesti Ekspress koos lisadega + digipakett.

Maaleht, Maakodu ja Eesti Päevaleht eraisikutele

Maaleht koos Targu Talita, Tera, Maamajanduse ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis.. Ajakiri Maakodu kord kuus. Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega, laupäevaleht LP + digipakett.

Maaleht, Maakodu ja Eesti Ekspress eraisikutele

Maaleht koos Targu Talita, Tera, Maamajanduse ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis.. Ajakiri Maakodu kord kuus. .Eesti Ekspress koos lisadega + digipakett.

Maaleht, Eesti Päevaleht ja Eesti Ekspress eraisikutele

Maaleht neljapäeviti Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis. Eesti Ekspress koos lisadega ja Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega, laupäevaleht LP + digipakett.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €

Üldloetav nädalaleht, mis sisaldab uudiseid, kommentaare, arvamusi, kultuuri-, looduse- ja naljakülgi, pakub juriidilist nõuannet jpm. Ajalehe põhihuvi ei koondu ainult Tallinnas toimuvale, vaid kajastab elu Eestimaal tervikuna. Kuu kolmas lehenumber sisaldab Maamajandust ja viimane number Metsalehte. Iga lehenumbri vahel on nõuandelisa Targu Talita ning telekava Tera.


Aastas on palju erilisi päevi, mil seisame
silmitsi mõttega, mida lähedastele kinkida.


Kingi head lugemist!
Kingi hea Eesti leht – Maaleht!
 


Kinkekaardi tellimiseks:  • Vali meelepärane kaart (kliki pildil). 

  • Tellimust vormistades tuleb tellijal ära märkida nii tellija (kingituse tegija) kui ka saaja (kingituse saaja) andmed.

  • Kinkekaardi saadame postiga tellija (maksja) aadressile.


Tellimus jõustub pärast arve tasumist. Ehk pärast arve tasumist võib tellija kingituse (kinkekaardi) üle anda. Eeldame, et keegi ei tee seda ilma arvet tasumata.  


NB! Vormistades tellimuse paketile "Maaleht + Maakodu" enne 20. kuupäeva, jõustub tellimus järgmisest kuust. Pärast 20. kuupäeva vormistades jõustub tellimus või ümberadresseerimine ülejärgmisest kuust.

Väljaande koduleht