tellimine.ee Perioodika tellimiskeskus

Eesti Päevaleht

Sama toode ärikliendile

Vali sobiv pakett ja periood

Eesti Päevaleht eraisikutele

Peale päevakajaliste uudiste saab lugeja igal argipäeval ka põhjalikuma käsitluse viiest järgnevast teemavaldkonnast: esmaspäevad on pühendatud spordile, teisipäevad Ärilehe teemaderingile, kolmapäevad Forte tehnouudistele, neljapäevad tarbijarubriigile „Kasulik” ja reeded kultuurile.

LP eraisikule

Nädalavahetuse tõeline maiuspala, mis sobib suurepäraselt puhkepäeval hommikukohvi kõrvale nautimiseks. Tellimusega kaasneb ligipääs ka LP tasulisele sisule veebis, mobiilis ja tahvelarvutis.

Eesti Päevaleht ja Eesti Ekspress eraisikutele

Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP. Eesti Ekspress igal neljapäeval koos Areeni ja lisadega. Sisaldab ligipääsu mõlema lehe tasulisele sisule nii veebis, tahvelarvutis kui ka mobiilis.

Eesti Päevaleht ja Maaleht eraisikutele

Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP ning täismahus ligipääs kõikidele Eesti Päevalehe ja LP artiklitele veebis ja mobiilis. Maaleht neljapäeviti koos Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõikidele Maalehe artiklitele veebis ja mobiilis.

Eesti Päevaleht ja Maakodu eraisikutele

Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP. Ajakiri Maakodu kord kuus. Sisaldab ligipääsu mõlema väljaande tasulisele sisule nii veebis, tahvelarvutis kui ka mobiilis. Ainult eraisikutele.

Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress ja Maaleht eraisikutele

Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP. Eesti Ekspress igal neljapäeval koos Areeni ja lisadega. Maaleht neljapäeviti Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõigi kolme ajalehe artiklitele veebis ja mobiilis.

Eesti Päevaleht, Maaleht ja Maakodu eraisikutele

Eesti Päevaleht esmaspäevast reedeni koos lisalehtedega ja laupäevaleht LP. Ajakiri Maakodu kord kuus. Maaleht neljapäeviti Targu Talita, Tera ja Metsalehega ning täismahus ligipääs kõigi kolme väljaande artiklitele veebis ja mobiilis.

Lisa ostukorvi

Summa: 0,00 €
Eesti Päevaleht on Eesti meediamaastikul väärikas tegija nii vanuselt kui ka pädevuselt. Leht pakub aktuaalset ja kvaliteetset ajakirjandust isegi kõige nõudlikumale meediatarbijale, tehes seda julgelt, avameelselt ja paljastavalt.

Eesti Päevaleht on sisult terav, ajakohane, intelligentne ja rahvusvaheline ning loomult abistav, põhjalik, suunav, õpetlik ja mänguliselt agressiivne.

Nädalavahetuse maiuspala on aga laupäevaleht LP, mis sobib suurepäraselt puhkepäeval hommikukohvi kõrvale nautimiseks.

Paberlehe tellijana saate ligipääsu ka Eesti Päevalehe tasulisele sisule nii veebis kui ka mobiilis. Selleks vajaliku lugejakoodi leiate lehetellimuse arvelt, mis saadetakse pärast tellimuse tasumist Teie poolt märgitud e-mailile.

     .
 

Telli Eesti Päevalehe kinkekaart siit.

Lisainfo: klienditugi@ekspressmeedia.ee või 680 4444